Ostatnio przeglądane

Producenci

BOSCH S5 110AH Zobacz większe

BOSCH S5 110AH

Nowe

BOSCH S5 12V 110Ah 920A

WYMIARY:

DŁUGOŚĆ:      395

SZEROKOŚĆ: 175

WYSOKOŚĆ:   190

Więcej szczegółów

630,00 zł

Więcej informacji

 • BOSCH S5 12V 110Ah 920A

  Akumulatory Bosch spełniają i przewyższają wyśrubowane wymagania pierwszego wyposażenia w zakresie technologii, mocy rozruchowej i pojemności.

  Srebro jako składnik budowy akumulatora.

  Technologia wykorzystująca stop srebra pozwala w pełni odpowiedzieć na wymagania nowoczesnych samochodów. Obecność srebra w drobnokrystalicznym stopie, z którego wykonano kratkę akumulatora oznacza zmniejszenie oporu właściwego kratki, polepszenie przewodności prądu, zwiększenie odporności płyt na korozję, zminimalizowanie zużycia wody z elektrolitu, a co za tym idzie wyeliminowanie konieczności obsługi akumulatora przez użytkownika i wydłużenie okresu użytkowania.

  Wybór akumulatora wedle życzenia klienta.

  Bosch oferuje akumulatory spełniające każdy wymóg klienta. W zależności od klasy pojazdu, rodzaju i pojemności silnika, wyposażenia w funkcje komfortu i bezpieczeństwa, stylu jazdy oraz warunków klimatycznych oferta akumulatorów Bosch umożliwia dobranie najlepiej dopasowanego akumulatora.

  Akumulator Bosch S5

  Specjalnie dla samochodów wyższej klasy. Akumulator o zwiększonej pojemności, gwarantujący niezawodny rozruch silników dużej mocy oraz dostarczający optymalnej ilości energii dla pewnego działania licznych funkcji komfortu i bezpieczeństwa w pojeździe.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

BOSCH S5 110AH

BOSCH S5 110AH

BOSCH S5 12V 110Ah 920A

WYMIARY:

DŁUGOŚĆ:      395

SZEROKOŚĆ: 175

WYSOKOŚĆ:   190

Napisz opinię